Fotografia już dawno stała się naszą pasją. To najstarsza i zarazem najmocniej rozwiniętą gałąź BadCompany. Do każdego nowego tematu podchodzimy indywidualnie, realizując kolejne projekty, poświęcamy się im w pełni.

Fotografia i produkcja z nią związana, od portretu, przez fotografię ślubną, motoryzacyjną, do aktu, fotografii ciążowej i  dziecięca. Nie jest nam obca obróbka cyfrowa fotografii, projektowanie fotoalbumów i dodatków do nich.

Pisanie pisaniem, ale najlepiej opowiedzą o nas nasze prace. Zapraszamy do zapoznania się z naszym fotograficznym portfolio, gdzie możecie podejrzeć niektóre z nich.

 

Specjalnie dla Was opracowaliśmy kilka gotowych projektów. Pamiętajcie! Każdy pomysł jest plastyczny, dopasujemy go na Wasze życzenie:

  • StyLOVE Zaręczyny

Paryż, Rzym, Barcelona… Gdziekolwiek sobie wymarzysz…Oczaruj ukochaną nietypową scenerią, spraw, by poczuła się wyjątkowo. Zaplanuj z nami StyLOVE Zaręczyny! Znajdź najpiękniejszy pierścionek, my zajmiemy się resztą.

  • Reportaż ślubny

Reportaż ślubny, to zarejestrowany na zdjęciach przebieg tego niezwykle ważnego dla Was dnia. Począwszy od przygotowań i błogosławieństwa, poprzez ceremonię ślubną oraz zabawę weselną aż do oczepin. Dodatkowy plener w innym terminie sprawia, że te cudowne chwile zebrane na fotografiach w eleganckim albumie, tworzą na wiele długich lat zbiór wspomnień, do którego wciąż chce się wracać.

  • Ślubna sesja plenerowa

Plener, w którym widoczne jak na dłoni emocje i uczucia młodej pary zestawiamy z architekturą, instalacjami, roślinnością, elementami motoryzacji lub innymi, zasugerowanymi przez Was możliwościami. Wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę uchwyconych na fotografiach chwil. Ślubna sesja plenerowa to kolorowy kwiat w bukiecie Waszych ślubnych fotografii.

  • Indywidualna sesja fotograficzna

Każda chwila jest dobra. Dla Ciebie, dla ukochanej osoby, do albumu Waszego dziecka… Wszędzie, by Twoja sesja była odzwierciedleniem Ciebie na fotografiach. Jedynym ograniczeniem w jej kreowaniu jest umysł.

  • Stylizowana sesja fotograficzna

Tylko Wy i magiczne chwile pełne cudownych wspomnień. Nastrojowa, romantyczna, szalona czy poważna sesja zdjęciowa? A może po trochu z wszystkiego? We współpracy z Eve Weddings przygotujemy dla Was niezapomniane kadry, do których będziecie wracali i cieszyli się nimi przez wiele wspólnych lat.

 

Copyright © BadCompany 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.