Przygotowania

Zbliża się tak ważna w życiu dwojga ludzi chwila, gdy najmniejsze szczegóły stają się istotne. Zapamiętując je, odtworzycie historię.

Ceremonia

Kiedy kościół jest już pięknie przystrojony, rodzina i przyjaciele zajęli miejsca w ławkach, a gdzieś w oddali słychać tajemniczą muzykę, jesteście gotowi, by postawić pierwsze wspólne kroki. Padają niezwykłe słowa, błyszczą skropione wodą obrączki, sypią Wam ryż i kolorowe płatki kwiatów. Teraz nie ma każdego z osobna, jesteście Wy.

Wesele

Bal! Zabawa do białego rana! Wirująca w tańcu suknia, szelest marynarki, uśmiechy na Waszych twarzach i pełne magii spojrzenia. Ach, bąbelki szampana i słodki tort. Sto lat młodej parze! A gdy przycichnie muzyka, zwolnią tempo światła, przytulicie się do siebie i wypowiecie z radością w sercach: "Kocham Cię mężu" ... "Kocham Cię żono".

Plener

Gdziekolwiek, byle razem. Sesja plenerowa to piękny kwiat w Waszym albumie ślubnych fotografii. I nie liczy się nic więcej, tylko Wy.

9m-cy i dzieci

Niezwykły czas oczekiwania, radość z przyjścia na świat i dorastanie, które obserwujemy codziennie na nowo. Dzieci są dla Was wszystkim. My widzimy to podobnie :)

Portret

Klasyczne, stylizowane, niekonwencjonalne i w pełni indywidualizowane portrety, które ukazują piękno w jego najczystszej postaci - Ciebie.

Moto

Ryk silników, zapach spalin i ślady opon na asfalcie... Tak moglibyśmy spędzać 14 dni w tygodniu, 48 godzin na dobę, 730 dni w roku!

Akt

Intymna, kobieca, zmysłowa. Taka według nas jest sesja aktu. Dlatego podczas zdjęć z nami czujesz się wyjątkowo, pięknie i co ważne - bezpiecznie. Otwórz się na swoje piękno!

Natura

Jest dzika i nieprzewidywalna, bywa niebezpieczna, ale zawsze pozostaje piękna.

Przykładowe realizacje

Okładki, zdobienia i inne elementy, które wybieracie spośród wielu propozycji.